Ekipe kluba
MLAĐE PIONIRKE
ŽKK Girl Basket
PIONIRKE
ŽKK Girl Basket
KADETKINJE
ŽKK Girl Basket
JUNIORKE
IGRAČI KLUBA
DIREKTOR
UPRAVA
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

ŽKK Girl Basket (kadetkinje)



1. stepen
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KKŽ Crvena Zvezda Kombank 215150116457059430
2.ŽKK Art Basket 21513283768615128
3.ŽKK Radnički (O)1511486474511926
4.ŽKK Karaburma1510594774720025
5.ŽKK Girl Basket151059118159625
6.ŽKK Ras14957516906123
7.ŽKK Kneževac Kijevo16511745883-13821
8.KKŽ Radnički15411694863-16919
9.ŽKK Vizura15213710883-17317
10.ŽKK Mondo Basket14212527889-36216
11.ŽKK Borac Zemun151146361015-37916


1. kolo19.10.2019
63479ŽKK Borac Zemun : KKŽ Crvena Zvezda Kombank 238 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.10.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
63480ŽKK Vizura : ŽKK Ras53 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.10.2019 Vreme: 18:30
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
63481ŽKK Girl Basket : ŽKK Radnički (O)74 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.10.2019 Vreme: 14:30
Lokacija: Sava Šumanović (Altina) (Dobanovački put 107)
63482ŽKK Karaburma : KKŽ Radnički73 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.10.2019 Vreme: 14:30
Lokacija: Jelena Ćetković (Vranjska 26)
63483ŽKK Kneževac Kijevo : ŽKK Mondo Basket53 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.10.2019 Vreme: 20:15
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
ŽKK Art Basket 2 - slobodna ekipa

2. kolo26.10.2019
63484ŽKK Art Basket 2 : ŽKK Borac Zemun47 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.10.2019 Vreme: 11:20
Lokacija: Veselin Masleša (Kumodraška 72)
63485KKŽ Radnički : ŽKK Kneževac Kijevo48 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.11.2019 Vreme: 20:15
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
63486ŽKK Radnički (O) : ŽKK Karaburma49 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.10.2019 Vreme: 18:50
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)
63487ŽKK Ras : ŽKK Girl Basket70 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.10.2019 Vreme: 16:30
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
63488KKŽ Crvena Zvezda Kombank 2 : ŽKK Vizura94 : 31
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.10.2019 Vreme: 20:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
ŽKK Mondo Basket - slobodna ekipa

3. kolo02.11.2019
63491ŽKK Vizura : ŽKK Art Basket 236 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.11.2019 Vreme: 16:00
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
63492ŽKK Girl Basket : KKŽ Crvena Zvezda Kombank 254 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.11.2019 Vreme: 11:30
Lokacija: Sava Šumanović (Altina) (Dobanovački put 107)
63493ŽKK Karaburma : ŽKK Ras53 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.11.2019 Vreme: 14:30
Lokacija: Jelena Ćetković (Vranjska 26)
63494ŽKK Kneževac Kijevo : ŽKK Radnički (O)48 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.11.2019 Vreme: 20:15
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
63495ŽKK Mondo Basket : KKŽ Radnički40 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.11.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Mitraljeta (Batajnica) (Dalmatinske zagore 94)
ŽKK Borac Zemun - slobodna ekipa

4. kolo09.11.2019
63496ŽKK Art Basket 2 : ŽKK Girl Basket43 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.11.2019 Vreme: 21:20
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)
63497ŽKK Borac Zemun : ŽKK Vizura40 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.11.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
63498ŽKK Radnički (O) : ŽKK Mondo Basket60 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.11.2019 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
63499ŽKK Ras : ŽKK Kneževac Kijevo56 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.11.2019 Vreme: 15:20
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
63500KKŽ Crvena Zvezda Kombank 2 : ŽKK Karaburma92 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.11.2019 Vreme: 13:00
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
KKŽ Radnički - slobodna ekipa

5. kolo16.11.2019
63503ŽKK Girl Basket : ŽKK Borac Zemun77 : 26
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2019 Vreme: 20:50
Lokacija: Sava Šumanović (Altina) (Dobanovački put 107)
63504ŽKK Karaburma : ŽKK Art Basket 265 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 14:30
Lokacija: Jelena Ćetković (Vranjska 26)
63505ŽKK Kneževac Kijevo : KKŽ Crvena Zvezda Kombank 228 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 20:15
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
63506ŽKK Mondo Basket : ŽKK Ras41 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Mitraljeta (Batajnica) (Dalmatinske zagore 94)
63507KKŽ Radnički : ŽKK Radnički (O)45 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 12:50
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
ŽKK Vizura - slobodna ekipa

6. kolo23.11.2019
63508ŽKK Art Basket 2 : ŽKK Kneževac Kijevo60 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 11:20
Lokacija: Veselin Masleša (Kumodraška 72)
63509ŽKK Borac Zemun : ŽKK Karaburma42 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2019 Vreme: 14:00
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
63510ŽKK Vizura : ŽKK Girl Basket50 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 12:30
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
63511ŽKK Ras : KKŽ Radnički63 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2019 Vreme: 20:15
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
63512KKŽ Crvena Zvezda Kombank 2 : ŽKK Mondo Basket98 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2019 Vreme: 20:30
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
ŽKK Radnički (O) - slobodna ekipa

7. kolo30.11.2019
63515ŽKK Karaburma : ŽKK Vizura65 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2019 Vreme: 13:30
Lokacija: Jelena Ćetković (Vranjska 26)
63516ŽKK Kneževac Kijevo : ŽKK Borac Zemun72 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2019 Vreme: 20:15
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
63517ŽKK Mondo Basket : ŽKK Art Basket 228 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2019 Vreme: 12:20
Lokacija: Mitraljeta (Batajnica) (Dalmatinske zagore 94)
63518KKŽ Radnički : KKŽ Crvena Zvezda Kombank 231 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2019 Vreme: 20:20
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
63519ŽKK Radnički (O) : ŽKK Ras63 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2019 Vreme: 19:15
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
ŽKK Girl Basket - slobodna ekipa

8. kolo07.12.2019
63520ŽKK Art Basket 2 : KKŽ Radnički54 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 11:20
Lokacija: Veselin Masleša (Kumodraška 72)
63521ŽKK Borac Zemun : ŽKK Mondo Basket49 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 15:45
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
63522ŽKK Vizura : ŽKK Kneževac Kijevo44 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 13:00
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
63523ŽKK Girl Basket : ŽKK Karaburma42 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 10:45
Lokacija: Sava Šumanović (Altina) (Dobanovački put 107)
63524KKŽ Crvena Zvezda Kombank 2 : ŽKK Radnički (O)68 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 14:30
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
ŽKK Ras - slobodna ekipa

9. kolo14.12.2019
63527ŽKK Kneževac Kijevo : ŽKK Girl Basket43 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2019 Vreme: 13:15
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
63528ŽKK Mondo Basket : ŽKK Vizura61 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Mitraljeta (Batajnica) (Dalmatinske zagore 94)
63529KKŽ Radnički : ŽKK Borac Zemun47 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2019 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
63530ŽKK Radnički (O) : ŽKK Art Basket 255 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2019 Vreme: 18:20
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
63531ŽKK Ras : KKŽ Crvena Zvezda Kombank 240 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2019 Vreme: 15:20
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
ŽKK Karaburma - slobodna ekipa

10. kolo21.12.2019
63532ŽKK Art Basket 2 : ŽKK Ras65 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.01.2020 Vreme: 21:20
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)
63533ŽKK Borac Zemun : ŽKK Radnički (O)50 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2019 Vreme: 16:30
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
63534ŽKK Vizura : KKŽ Radnički50 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2019 Vreme: 17:00
Lokacija: Nova Vizura (Slavonska 18)
63535ŽKK Girl Basket : ŽKK Mondo Basket66 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2019 Vreme: 20:45
Lokacija: Sava Šumanović (Altina) (Dobanovački put 107)
63536ŽKK Karaburma : ŽKK Kneževac Kijevo67 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2019 Vreme: 14:30
Lokacija: Jelena Ćetković (Vranjska 26)
KKŽ Crvena Zvezda Kombank 2 - slobodna ekipa

11. kolo11.01.2020
63539ŽKK Mondo Basket : ŽKK Karaburma32 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.01.2020 Vreme: 13:20
Lokacija: Mitraljeta (Batajnica) (Dalmatinske zagore 94)
63540KKŽ Radnički : ŽKK Girl Basket42 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.01.2020 Vreme: 11:00
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
63541ŽKK Radnički (O) : ŽKK Vizura65 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.01.2020 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
63542ŽKK Ras : ŽKK Borac Zemun58 : 31
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.01.2020 Vreme: 16:00
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
63543KKŽ Crvena Zvezda Kombank 2 : ŽKK Art Basket 271 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.01.2020 Vreme: 18:30
Lokacija: Basket Land (Endija Vorhola 14)
ŽKK Kneževac Kijevo - slobodna ekipa

12. kolo18.01.2020
63544ŽKK Mondo Basket : ŽKK Kneževac Kijevo29 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2020 Vreme: 17:45
Lokacija: Branko Radičević (Batajnica) (Braće Mihailović-Tripić 2)
63545KKŽ Radnički : ŽKK Karaburma35 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2020 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
63546ŽKK Radnički (O) : ŽKK Girl Basket68 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2020 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
63547ŽKK Ras : ŽKK Vizura55 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2020 Vreme: 16:00
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
63548KKŽ Crvena Zvezda Kombank 2 : ŽKK Borac Zemun87 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2020 Vreme: 18:30
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
ŽKK Art Basket 2 - slobodna ekipa

13. kolo25.01.2020
63550ŽKK Borac Zemun : ŽKK Art Basket 250 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2020 Vreme: 19:00
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
63551ŽKK Vizura : KKŽ Crvena Zvezda Kombank 242 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.01.2020 Vreme: 13:20
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
63552ŽKK Girl Basket : ŽKK Ras53 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2020 Vreme: 11:15
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
63553ŽKK Karaburma : ŽKK Radnički (O)70 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2020 Vreme: 14:30
Lokacija: Jelena Ćetković (Vranjska 26)
63554ŽKK Kneževac Kijevo : KKŽ Radnički62 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2020 Vreme: 21:15
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
ŽKK Mondo Basket - slobodna ekipa

14. kolo22.02.2020
63556ŽKK Art Basket 2 : ŽKK Vizura46 : 27
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2020 Vreme: 13:20
Lokacija: Veselin Masleša (Kumodraška 72)
63557KKŽ Radnički : ŽKK Mondo Basket84 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2020 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
63558ŽKK Radnički (O) : ŽKK Kneževac Kijevo70 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2020 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I)
63559ŽKK Ras : ŽKK Karaburma
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
63560KKŽ Crvena Zvezda Kombank 2 : ŽKK Girl Basket
ŽKK Borac Zemun - slobodna ekipa

15. kolo29.02.2020
63562ŽKK Vizura : ŽKK Borac Zemun65 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.02.2020 Vreme: 20:50
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
63563ŽKK Girl Basket : ŽKK Art Basket 251 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.03.2020 Vreme: 20:45
Lokacija: Sava Šumanović (Altina) (Dobanovački put 107)
63564ŽKK Karaburma : KKŽ Crvena Zvezda Kombank 250 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.03.2020 Vreme: 14:30
Lokacija: Jelena Ćetković (Vranjska 26)
63565ŽKK Kneževac Kijevo : ŽKK Ras52 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2020 Vreme: 20:15
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
63566ŽKK Mondo Basket : ŽKK Radnički (O)21 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2020 Vreme: 13:30
Lokacija: Mitraljeta (Batajnica) (Dalmatinske zagore 94)
KKŽ Radnički - slobodna ekipa

16. kolo07.03.2020
63568ŽKK Art Basket 2 : ŽKK Karaburma59 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.03.2020 Vreme: 21:20
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)
63569ŽKK Borac Zemun : ŽKK Girl Basket65 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.03.2020 Vreme: 20:20
Lokacija: Saobraćajno tehnička škola (Cara Dušana 262)
63570ŽKK Radnički (O) : KKŽ Radnički50 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2020 Vreme: 10:30
Lokacija: Prva obrenovačka (Obrenovac) (Miloša Obrenovića 169)
63571ŽKK Ras : ŽKK Mondo Basket
63572KKŽ Crvena Zvezda Kombank 2 : ŽKK Kneževac Kijevo61 : 23
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.03.2020 Vreme: 20:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
ŽKK Vizura - slobodna ekipa

17. kolo14.03.2020
63574ŽKK Girl Basket : ŽKK Vizura71 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.03.2020 Vreme: 14:40
Lokacija: Sava Šumanović (Altina) (Dobanovački put 107)
63575ŽKK Karaburma : ŽKK Borac Zemun65 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.03.2020 Vreme: 13:30
Lokacija: Jelena Ćetković (Vranjska 26)
63576ŽKK Kneževac Kijevo : ŽKK Art Basket 237 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.03.2020 Vreme: 13:15
Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40)
63577ŽKK Mondo Basket : KKŽ Crvena Zvezda Kombank 223 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.03.2020 Vreme: 13:20
Lokacija: Mitraljeta (Batajnica) (Dalmatinske zagore 94)
63578KKŽ Radnički : ŽKK Ras39 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.03.2020 Vreme: 12:15
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
ŽKK Radnički (O) - slobodna ekipa

18. kolo21.03.2020
63580ŽKK Art Basket 2 : ŽKK Mondo Basket
63581ŽKK Borac Zemun : ŽKK Kneževac Kijevo
63582ŽKK Vizura : ŽKK Karaburma
63583ŽKK Ras : ŽKK Radnički (O)
63584KKŽ Crvena Zvezda Kombank 2 : KKŽ Radnički
ŽKK Girl Basket - slobodna ekipa

19. kolo28.03.2020
63586ŽKK Karaburma : ŽKK Girl Basket
63587ŽKK Kneževac Kijevo : ŽKK Vizura
63588ŽKK Mondo Basket : ŽKK Borac Zemun
63589KKŽ Radnički : ŽKK Art Basket 2
63590ŽKK Radnički (O) : KKŽ Crvena Zvezda Kombank 2
ŽKK Ras - slobodna ekipa

20. kolo04.04.2020
63592ŽKK Art Basket 2 : ŽKK Radnički (O)
63593ŽKK Borac Zemun : KKŽ Radnički
63594ŽKK Vizura : ŽKK Mondo Basket
63595ŽKK Girl Basket : ŽKK Kneževac Kijevo
63596KKŽ Crvena Zvezda Kombank 2 : ŽKK Ras
ŽKK Karaburma - slobodna ekipa

21. kolo25.04.2020
63598ŽKK Kneževac Kijevo : ŽKK Karaburma
63599ŽKK Mondo Basket : ŽKK Girl Basket
63600KKŽ Radnički : ŽKK Vizura
63601ŽKK Radnički (O) : ŽKK Borac Zemun
63602ŽKK Ras : ŽKK Art Basket 2
KKŽ Crvena Zvezda Kombank 2 - slobodna ekipa

22. kolo09.05.2020
63604ŽKK Art Basket 2 : KKŽ Crvena Zvezda Kombank 2
63605ŽKK Borac Zemun : ŽKK Ras
63606ŽKK Vizura : ŽKK Radnički (O)
63607ŽKK Girl Basket : KKŽ Radnički
63608ŽKK Karaburma : ŽKK Mondo Basket
ŽKK Kneževac Kijevo - slobodna ekipa


Prezentacije ostalih klubova












Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.