Ekipe kluba
MLAĐE PIONIRKE
ŽKK Girl Basket
PIONIRKE
ŽKK Girl Basket
KADETKINJE
ŽKK Girl Basket
JUNIORKE
IGRAČI KLUBA
DIREKTOR
UPRAVA
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

ŽKK Girl Basket (pionirke)



1. stepen / 2
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.ŽKK Ras1413197556541027
2.ŽKK Art Basket1412289052636426
3.ŽKK Vizura 2149585468217223
4.ŽKK Div Basket148671258712522
5.ŽKK Girl Basket14686576352220
6.ŽKK Pobednik146877866011820
7.ŽKK Cerak142123961011-61516
8.ŽKK Flash14014366962-59614


1. kolo12.10.2019
63005ŽKK Art Basket : ŽKK Flash46 : 22
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.10.2019 Vreme: 14:20
Lokacija: Laza Kostić (Milentija Popovića 72)
63006ŽKK Ras : ŽKK Vizura 257 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.10.2019 Vreme: 20:15
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
63007ŽKK Girl Basket : ŽKK Pobednik30 : 24
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.10.2019 Vreme: 15:30
Lokacija: Geografski fakultet (Vojvođanska 1)
63008ŽKK Cerak : ŽKK Div Basket18 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.10.2019 Vreme: 12:20
Lokacija: Đorđe Krstić (Živka Nastića Babe 12)

2. kolo19.10.2019
63009ŽKK Flash : ŽKK Div Basket22 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.10.2019 Vreme: 20:20
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
63010ŽKK Pobednik : ŽKK Cerak76 : 21
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.10.2019 Vreme: 20:10
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
63011ŽKK Vizura 2 : ŽKK Girl Basket66 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.10.2019 Vreme: 12:00
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
63012ŽKK Art Basket : ŽKK Ras68 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.10.2019 Vreme: 14:20
Lokacija: Laza Kostić (Milentija Popovića 72)

3. kolo26.10.2019
63013ŽKK Ras : ŽKK Flash84 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.10.2019 Vreme: 13:10
Lokacija: Ljuba Nenadović (Ace Joksimovića 25)
63014ŽKK Girl Basket : ŽKK Art Basket30 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.10.2019 Vreme: 20:45
Lokacija: Sava Šumanović (Altina) (Dobanovački put 107)
63015ŽKK Cerak : ŽKK Vizura 249 : 99
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.10.2019 Vreme: 12:10
Lokacija: Đorđe Krstić (Živka Nastića Babe 12)
63016ŽKK Div Basket : ŽKK Pobednik47 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.10.2019 Vreme: 09:30
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)

4. kolo09.11.2019
63017ŽKK Flash : ŽKK Pobednik31 : 107
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
63018ŽKK Vizura 2 : ŽKK Div Basket67 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2019 Vreme: 14:30
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
63019ŽKK Art Basket : ŽKK Cerak75 : 11
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.11.2019 Vreme: 13:00
Lokacija: Laza Kostić (Milentija Popovića 72)
63020ŽKK Ras : ŽKK Girl Basket55 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2019 Vreme: 16:30
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)

5. kolo16.11.2019
63021ŽKK Girl Basket : ŽKK Flash73 : 24
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 09:00
Lokacija: Geografski fakultet (Vojvođanska 1)
63022ŽKK Cerak : ŽKK Ras29 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 12:10
Lokacija: Đorđe Krstić (Živka Nastića Babe 12)
63023ŽKK Div Basket : ŽKK Art Basket46 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 09:30
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
63024ŽKK Pobednik : ŽKK Vizura 244 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 20:40
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)

6. kolo23.11.2019
63025ŽKK Flash : ŽKK Vizura 229 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 13:40
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
63026ŽKK Art Basket : ŽKK Pobednik62 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2019 Vreme: 21:20
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)
63027ŽKK Ras : ŽKK Div Basket53 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.11.2019 Vreme: 20:15
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
63028ŽKK Girl Basket : ŽKK Cerak60 : 24
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2019 Vreme: 10:30
Lokacija: Geografski fakultet (Vojvođanska 1)

7. kolo07.12.2019
63029ŽKK Cerak : ŽKK Flash44 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 12:10
Lokacija: Đorđe Krstić (Živka Nastića Babe 12)
63030ŽKK Div Basket : ŽKK Girl Basket51 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 14:45
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
63031ŽKK Pobednik : ŽKK Ras46 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 20:40
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
63032ŽKK Vizura 2 : ŽKK Art Basket43 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 09:30
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)

8. kolo14.12.2019
63033ŽKK Flash : ŽKK Art Basket25 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2019 Vreme: 18:00
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
63034ŽKK Vizura 2 : ŽKK Ras62 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2019 Vreme: 20:45
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
63035ŽKK Pobednik : ŽKK Girl Basket34 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2019 Vreme: 20:15
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)
63036ŽKK Div Basket : ŽKK Cerak66 : 17
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)

9. kolo21.12.2019
63037ŽKK Div Basket : ŽKK Flash66 : 17
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.01.2020 Vreme: 20:15
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
63038ŽKK Cerak : ŽKK Pobednik18 : 100
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2019 Vreme: 12:10
Lokacija: Đorđe Krstić (Živka Nastića Babe 12)
63039ŽKK Girl Basket : ŽKK Vizura 228 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2019 Vreme: 11:00
Lokacija: Sava Šumanović (Altina) (Dobanovački put 107)
63040ŽKK Ras : ŽKK Art Basket65 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.01.2020 Vreme: 20:15
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)

10. kolo18.01.2020
63041ŽKK Flash : ŽKK Ras24 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2020 Vreme: 19:10
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
63042ŽKK Art Basket : ŽKK Girl Basket66 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2020 Vreme: 12:20
Lokacija: Laza Kostić (Milentija Popovića 72)
63043ŽKK Vizura 2 : ŽKK Cerak71 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2020 Vreme: 13:00
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
63044ŽKK Pobednik : ŽKK Div Basket51 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2020 Vreme: 20:10
Lokacija: Pavle Savić (Koste Nađa 25)

11. kolo25.01.2020
63045ŽKK Pobednik : ŽKK Flash68 : 31
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2020 Vreme: 14:55
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
63046ŽKK Div Basket : ŽKK Vizura 246 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2020 Vreme: 16:20
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
63047ŽKK Cerak : ŽKK Art Basket40 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2020 Vreme: 12:10
Lokacija: Đorđe Krstić (Živka Nastića Babe 12)
63048ŽKK Girl Basket : ŽKK Ras44 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.02.2020 Vreme: 10:00
Lokacija: Geografski fakultet (Vojvođanska 1)

12. kolo29.02.2020
63049ŽKK Flash : ŽKK Girl Basket19 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.02.2020 Vreme: 19:15
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
63050ŽKK Ras : ŽKK Cerak113 : 11
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.02.2020 Vreme: 18:15
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
63051ŽKK Art Basket : ŽKK Div Basket58 : 27
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.02.2020 Vreme: 14:30
Lokacija: Veselin Masleša (Kumodraška 72)
63052ŽKK Vizura 2 : ŽKK Pobednik77 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2020 Vreme: 16:30
Lokacija: Nova Vizura (Slavonska 18)

13. kolo07.03.2020
63053ŽKK Vizura 2 : ŽKK Flash87 : 21
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2020 Vreme: 10:00
Lokacija: Mala Vizura (Cara Dušana 105)
63054ŽKK Pobednik : ŽKK Art Basket45 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2020 Vreme: 20:15
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)
63055ŽKK Div Basket : ŽKK Ras37 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.03.2020 Vreme: 20:15
Lokacija: Borislav Pekić (Danila Lekića Španca 27)
63056ŽKK Cerak : ŽKK Girl Basket35 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.03.2020 Vreme: 12:10
Lokacija: Đorđe Krstić (Živka Nastića Babe 12)

14. kolo14.03.2020
63057ŽKK Flash : ŽKK Cerak33 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.03.2020 Vreme: 13:15
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
63058ŽKK Girl Basket : ŽKK Div Basket37 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.03.2020 Vreme: 14:30
Lokacija: Geografski fakultet (Vojvođanska 1)
63059ŽKK Ras : ŽKK Pobednik89 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.03.2020 Vreme: 20:20
Lokacija: Ljuba Nenadović (Ace Joksimovića 25)
63060ŽKK Art Basket : ŽKK Vizura 253 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.03.2020 Vreme: 11:20
Lokacija: Veselin Masleša (Kumodraška 72)


Prezentacije ostalih klubova












Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.